Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Szwarszowice

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Mieszkanie 2-pokojowe

Słoneczne,Ostrowiec Świętokrzyski(Szwarszowice + 8 km)

249 000 zł48,10 m² 5 176,72 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Ksb Nieruchomości proponuje do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie na Os. Słonecznym w Ostrowcu Św. Widne mieszkanie o powierzchni 48,1 m2 mieści się na 6 piętrze w 10 piętrowym bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Leśna

Starachowice(Szwarszowice + 23 km)

995 000 zł330,70 m² 3 008,77 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 295 m²

Do sprzedaży nieruchomość użytkowa przy ulicy Leśnej w Starachowicach, położona w pobliżu drogi wyjazdowej z miasta w kierunku drogi krajowej dk9 (warszawa- rzeszów).

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, Pułanki

Pułanki,Ostrowiec Świętokrzyski(Szwarszowice + 8 km)

1 200 zł33,60 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do wynajmu wyjątkowego mieszkania na osiedlu Pułanki w Ostrowcu Świętokrzyskim! Oferujemy Państwu kompaktowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 33,60 m , usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana przy lesie Huta Nowa

Huta Nowa(Szwarszowice + 23 km)

210 000 zł6 000 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz wyjątkowej działki pod budowę wymarzonego domu i własne uprawy w przestronnym ogródku? ta alternatywa jest dla Ciebie! Ta oferta tylko u nas! atrakcyjna cena Przedstawiamy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Denków,Ostrowiec Świętokrzyski(Szwarszowice + 8 km)

495 000 zł148 m² 3 344,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:644 m²

Po więcej zdjęć zapraszam do kontaktu. Ksb Nieruchomości prezentuje na sprzedaż dom o powierzchni 148m2, położony na ogrodzonej działce o powierzchni 644m w Ostrowcu Św. przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Broniszowice

Broniszowice(Szwarszowice + 3 km)

490 000 zł70 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Świętokrzyskie | Broniszowice | Czereśniowe wzgórza |. Sielskie domy wakacyjne - całoroczne o powierzchni od 44 do 70 m2 z działkami od 3000 do 6000m2. Położone na wzgórzu, część.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Iwaniska

Iwaniska(Szwarszowice + 19 km)

59 000 zł600 m² 98,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferuję do sprzedaży działkę o powierzchni 600 m2, położoną 100 m od rynku w Iwaniskach, na lekkim wzniesieniu, obok działki w jej dolnej części strumyk. Działka jest użytkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro umeblowane Ostrowiec Świętokrzyski

Śródmieście,Ostrowiec Świętokrzyski(Szwarszowice + 8 km)

14,81 zł/m²216 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do współpracy zaprasza Agencja Nieruchomości homeserwis Ostrowiec Świętokrzyski z prawdziwą licencją pośrednika nieruchomości ministerstwa nr 18756. Prowizja od 1 do 2,5%.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna

Zochcinek(Szwarszowice + 12 km)

1 450 000 zł16 000 m² 90,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Niezwykła posiadłość na sprzedaż idealna do życia i inwestycji Na powierzchni 1,6 ha kryje się prawdziwy, prywatny świat w miniaturze. To miejsce łączy komfort mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka Szwarszowice

Szwarszowice,świętokrzyskie

69 000 zł4 700 m² 14,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz idealnego miejsca pod budowę Domu? Jesteś rolnikiem lub ktoś z twoich bliskich? Oto Twoja szansa! Przedstawiamy na sprzedaż przepiękną działkę rolną o powierzchni 4700 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Szwarszowice

Szwarszowice,świętokrzyskie

44 000 zł19 000 m² 2,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka zlokalizowana 1,5 km od drogi wojewódzkiej.7 km od Ostrowca Świętokrzyskiego.dojazd drogą asfaltową (ul.dworska).RIIIa 0,5200,RIVa 0,8100,RIVb 0,4400,PsVI 0,1300.tel